Free od Hackera

Vaše fotky a videa

Free od Hackera

Příspěvekod dub » sob úno 07, 2015 4:21 pm

Včera mi dorazil nový padák :D :D :D , tak jsem jej vyfotil při vybalování ;)
http://youtu.be/EncUzBXm0UI
Další info bude později
Křídla mohou narůst jenom těm, kteří zkoušejí létat
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 54

Příspěvekod brooklynspeedy » sob úno 07, 2015 6:47 pm

Závist ;)
Chci lítat víííc a víííš a dááál ...
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 37

Re: Free od Hackera

Příspěvekod dub » sob úno 07, 2015 7:47 pm

Když tak koukám na tu hrazdu, něco tomu chybí :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod brooklynspeedy » sob úno 07, 2015 11:11 pm

LEDky??? :) :) :)
Chci lítat víííc a víííš a dááál ...
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 37

Příspěvekod dub » sob úno 07, 2015 11:16 pm

:D To taky, ale trochu to vyleštit :D ;)
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod sym » sob úno 07, 2015 11:40 pm

Já čekal video ze záletu a ono nic :oops:. Ono se to musí nejdříve vylestit :lol: :lol: :lol:
sym
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 42

Příspěvekod dub » sob úno 07, 2015 11:46 pm

No ono to nejde tak rychle :) , ještě musí dorazit z Hobby kingu baterky a do Jetiho přijímač :D . To bude asi až příští měsíc :( .
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod sym » ned úno 08, 2015 12:15 pm

To, co jsi měl v balení bylo všechno v základu nebo jsi něco doobjednával?
sym
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 42

Příspěvekod dub » ned úno 08, 2015 5:06 pm

Ahoj Michale . Doobjednal jsem pouze tu soupravu na opravu vrchlíku co kdyby :lol: a ten paramixer. Jinak vše ostatní je v tom setu. Jo ještě jsem zapomněl vyfotit solo vrtuli. Je to klasická APC 10/5E.
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod dub » ned bře 08, 2015 6:32 pm

Ahoj, dnes bylo venku opravdu hezky teplota 8 st a vitr 2-3 m/s. Tak jsem neodolal a šel provětrat Free. Vlastně jsem šel zjistit, jak se vlastně chová single skin vrchlík. Motor jsem osadil co byl v setu A30-28S. Tento s vrtulí APC 10/5 při plném plynu na 3-článek veme 23A. Na 4 článek jsem to zkusil pouze v dílně odběr přes 40A motor horkej. Prostě na 4 článek to není a cesta vede na 100% ke zničení motoru. Do sedačky jsem osadil 3-článek 1300mAh. Jiný nebyl po ruce. Serva stejný analogy jako mám na Wegusu. Řidičky jsem nastavil dle návodu výrobce tedy 28 cm k "D" kroužku. 6-ti kanálový přijímač od Jeti úplně stačí. Pararmixer mi zajistí stažení rukou až pod sedák. Dodávaný regl 40A a jeho BEC v pohodě utáhne obě serva najednou.
Start - krátké energické potáhnutí a vrchlík je nad hlavou, kde nádherně drží, směr lehce koriguji podbíháním, které do mě Honza nabušil na Raný díkes :D :D :D :D :D . Plyn caa 20% vrchlík krásně mírně stoupá a drží stopu. Když jsem naletěl bokem, tak se mi zdály řidičky trochu do oblouku prověšený dozadu. Odtokovka vrchlíku zcela odbržděna a při mírné opravdu mírném přibrždění už bylo vidět, jak se začíná ohýbat. Tento vrchlík má létat bez přibrždění , jak píše výrobce. Těch 28 cm je vyzkoušený a ověřený ;) . Vystoupal jsem asi do 50m vypnul motor a plynule přitáhnul na maximum. Vrchlík se nádnerně přetažením zbortil a po povolení řidiček a přibrždění nafouknul a letělo se dál. Nabral jsem ztracenou výšku a zkusil vrtulník :o . Vypnul motor brzdil těšně před přetažení. Po ztrátě rychlosti odbrzdil přitáhl jednu řidičku dost hodně :) a vrtulník tam byl, krásnej. Po 3 otočkách povoluji řidičku vrchlík krásně vybírá a letím dál. Náletnu si kousek dál a vracím se proti větru.když byla krosna asi 4m vysoko a 4m přede mnou brzdím při vypnutém motoru a krosnu chytám skoro v nulové rychlosti do ruky :D .
Na zhruba 8-mi minutový let jsem dobíjel 700mAh :o :o :o . Je pravdou že plný plyn jsem dal jen chvilku a to když jsem zkoušel lopas bez rozjezdu. Šňůry rovnoběžně se zemí, kyv zpět předstřel jako prase, klapanec , přibrždění a po chvilce si to vrchlík peláší jako by nic :o S tímto motorem se na to musí jinak, ale jak zatím nevím. Plánuji osazení Axíka 2820/10 a tam už by to mělo jít bez rozjezdu. Osazení v setu je fakt na pohodové polítání .
Oproti Wegusu nebo Heru je let asi o polovinu pomalejší a pronikavost proti větru je taky nižší. Když si budu chtít navečer pohodově polítat vezmu Weguse , když se budu chtít kochat a relaxovat vezmu Hero, když si budu chtít odpoledně zablbnout vezmu Free. Každej vrchlík je jinej všechny lítaj super a jsem rád , že je mám ;) . Lítal jsem sám, video ani foto z letu nemám, přikládám pouze fotku před startem
Před prvním startem - obavy, třes rukou a zpocená záda se ukázaly jako zbytečné
Naposledy upravil dub dne pon bře 09, 2015 4:31 pm, celkově upraveno 2
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Další

Zpět na Foto a video