Free od Hackera

Vaše fotky a videa

Re: Free od Hackera

Příspěvekod PetrB » stř čer 29, 2016 10:40 am

Máš to šít pořádně a né lajdácky. :lol:
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 10:42 am

No plány jsou to smělý, už se těším :D , Ať testy dopadnou jak dopadnou , tak si budu stát za svým a to že singl je v současné době to nejleší co si může začátečník v RC paraglidingu pořídit. Univerzální RC para vrchlík neexistuje. Možná se k univerzálnosti přibližují hybridy, ale zatím s nima nemám žádnou zkušenost.
Křídla mohou narůst jenom těm, kteří zkoušejí létat
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 54

Příspěvekod RCparaSKY » stř čer 29, 2016 11:03 am

No to je tvuj nazor ja mam taky svuj a rozhodne tu nebudu tvrdit ze nemas pravdu ale rikat ze je to to nejlepsi me prijde prehnany myslim ze ze kazdej vrchlik ma sve pro a proti a je na kazdym co si koupi a co ne a taky jak chce litat a tudiz od tebe to Jiriku beru v pohode protoze ty mas tu zkusenost s obema ale od lidi co litaj jen se singlem a tvrdej ze je nejlepsi me to prijde trosku ......... no asi tak.Rozhodne kazdej ma svuj nazor a mysli si ze je nejlepsi! Takze bych asik tuto rozepri radci ukoncil.Jen me jeste mrzi ta vec ze vsude na rcmanii doporucujete jen a jedine singl skiny ale kdyz pak vidim jak s nimy litate a za jakych podminek tak s doublem by ste si politali taky a uplne v pohode a mozna i lip.Je to vec nazoru.singl bych bral ale jen na to blbnuti kolem hlavy. ;) ;)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 34

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 11:26 am

V pohodě :lol: :lol: :lol: :lol: . Myslel jsem to s tím začátečníkem , třeba tak, že když mu to při druhém letu klapne o třeba půlka padáku, tak na klasického vrchlíku nebude vědět co s tím. U singlu je možnost takového klapance samozřjmě také, ale po vypnutí motoru a při dostatečné výšce je větší pravděpodovnost , že to vrchlík sám rozchodí.
Jak jsem byl překvapenej, když jsem s Foxem zkoušel spirálu a když se to rozjelo neskutečně rychle, tak jsem pustil páky a ono nic :lol: :lol: :lol: :lol: . Fox si to šrouboval vesele dál. Po aktivním zásahu se letělo s opoceným tělem a ........ vesele dál.
I když je fakt, že když jsem začínal s Wegusem, tak jsem o nějakém singlu neměl ani tušení a musel se učit s tím co mám a taky to šlo ;)
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 11:32 am

Láďa chtěl vidět jak se řádí s Free, tak jsem mu to ukázal :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=yI_H4ozSRXg
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » stř čer 29, 2016 11:37 am

A myslis ze zacatecnik bude vedet ze ma vypnout motor a nechat to byt?? ;) Dalsi vec je ta ze me nerikej ze ti double skin kazdej let klapne?? Jen s tim strasite zacatecniky ze klapou porad a pritom to neni pravda me snad za celou dobu co litam klapnul vrchlik jen asik 3 to ale nepocitam to kdyz jsem delal blbosti tam tomu jdu naproti.
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 11:48 am

Vycházím z toho, že když se něco děje, tak vypínám motor, aby ta šleha do země nebyla ještě větší :lol: :lol: :lol: :lol:
No a ty klapance je tam hodně věci, které ovlivňují , kdy to může klapnout.Je fakt, že když budu lítat v podvečer a nebo v ranních hodinách, tak tam je možnost klapnutí skoro nulová.
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » stř čer 29, 2016 11:53 am

Ne skoro ale uplne ;) pokud bude bezvetri.A o tom to cele je.Jen plasite lidi ze double je k nicemu!! Pritom to neni vubec pravda!!! A pak jeste ty chytre reci od nekterych uzivatelu se zkusenostma na nule a dilo je dokonano. ;) ;)
A kdyz se vam.tam clovek.snazi s necim poradit aby jste nedelali.veci navic nebo zbitecne tak me skoro.poslete do pr.... ja vam radit nemusim je to vase vec a moje blbost ze se vam snazim pomoct a zprijemnit rc paragliding. ;) Takze radci se tam nebudu uz vazne vyjadrovat protoze to nema smysl.
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 12:02 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: Hele psali jsme to už několikrát stejně je na každém pro co se rozhodne a s čím bude lítat. Videí jsou stovky , tak je z čeho vybírat a posuzovat co by se mi mohlo líbit. Kdyby byl dobule skin k ničemu, tak si Foxe nekoupím ;) a pořídím si dalšího singla třeba Flaira nebo něco od Opálů, ale proč? Mám 3 vrchlíky Weguse, Foxe a Free a jsem max. spokojen. S tím co mám můžu lítat od rána do večera když tedy nefouká 15m/s a neprší. Jde jen o to správně vyhodnotit situaci do jakého počasí co vytáhnout, abych si lítání maximálně užil a měl z něj radost a tom ten náš koníček přeci je :)
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod PetrB » stř čer 29, 2016 3:00 pm

Přesně.
Klape to jenom tomu kdo ještě neumí dobře reagovat a nebo podceňuje podmínky. Platí pro to stejný pravidla jako na velkým.
Asi tak.
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

PředchozíDalší

Zpět na Foto a video