Free od Hackera

Vaše fotky a videa

Re: Free od Hackera

Příspěvekod dub » čtv kvě 07, 2015 1:18 pm

Jo ,jo na těch jabloneckých stránkách jsem často :lol:
Křídla mohou narůst jenom těm, kteří zkoušejí létat
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 54

Příspěvekod Zbyněk » čtv říj 15, 2015 6:34 pm

dub píše:Ahoj, ještě bych chtěl dodat jednu zkušenost. Nevím co máš za rádio, ale z důvodu jednoduchosti a žádných komplikací bych doporučil dokoupit paramixer http://www.hacker-motor-shop.com/e-vend ... 773&p=7773. Je to taková nenápadná věcička, která velice usnadní život. Co ten mixer dělá. Zaprvé zmixuje kanály , tak, že třeba pákou křidélek řídíš obě ruce najednou, jedna jde nahoru druhá dolů a tím vlastně s padákem zatáčíš. A kniplem výškovky stahuješ obě ruce současně a tím padák přibržďuješ. Ale hlavní věc co to dělá, je že ti to posune neutrál serva, který je normálně uprostřed dráhy serva k jedné straně. Tak, že využíváš k řízení celou dráhu serva. Bez paramixu je to pouze polovina a ten pohyb co dělá páka nahoru vlasně nevyužiješ. U toho Free před tuningem , jsem v podstatě dokoupil 2 serva standartní velikosti s tahem alespoň 10 kg. Paramixer (není nutný, ale je to výborná věc), lipolky 3 čl.2200mAh (větší se do sedačky nevejde) a můžeš lítat. Předpokládám, že vysílač, přijímač, nabíječku a nějaký zdroj na letiště máš.
S Krilem se v pohodě domluvíš. Mě sdělil, že je v podstatě od Hackera dovézt cokoliv co mají v katalogu za cenu eura x současný kurz. Jen to Free je nějak levnější :D a to je pro nás jedině dobře.
No a je to.
Jinak další dotazy a nebo klábosení bych přesunul do sekce o Free, kterou jsem založil a nebo si založ nové vlákno, abychom v tom nědělali maglajz :lol: :lol: :lol: :lol: .

Myslím, že mixer nebude potřeba. Mám Taranise od FrSky a OpenTX je v tomhle směru suprovej :)
Baterky tu mám 2200mAh 3S na kterých občas proženu Gamu 2100
Nabíječku se zdrojem vlastním taky. Takže bych dokoupil serva a hurá do vzduchu :)
Letos asi pošlu po dlouhé době Ježíškovi dopis a tlustě, podtrženě, červeně a velkými písmeny v něm uvedu, že jsem byl letos moc a moc hodnej :)
Zbyněk
Čumil

Uživatelé Informace
Věk: 34

Příspěvekod dub » čtv říj 15, 2015 6:58 pm

S tím taranisem to asi bude v pohodě , tak to je super. Jinak ohledně toho ježíška. Já si naděluji dárky pod stromeček v rozumné míře během roku :D , se souhlasem ježíška. A to z jednoho důvodu, kdybych svá přání napsal na jeden papír a předložil je ježíškovi začátkem prosince, tak by mi 100% s andělským úsměvem sdělil , že jsou o mnoho důležitější věci jako třeba opravit a vymalovat domovní chodbu, nové lino do obýváku, nové radiátory do obýváku, snížit stropy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a jiné dalši potřebné věci. Takhle když je to pozvolně, tak ježíšek zakoulí očima se slovy co mám s tebou dělat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no tak si to kup, stejně bys mě neustále otravoval :D :D . Vše musí být samozřejmě v rozumné míře a žít nohama na zemi. No a na vánoce dostanu něco na holení a malou drobnost a jsem šťastnej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Tak takhle -dub k Free přišel ;)
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 6:50 am

dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod PetrB » stř čer 29, 2016 9:43 am

To foukalo ale víc než 7m/s. Jinak by jsi necouval, viď :lol:
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

Příspěvekod RCparaSKY » stř čer 29, 2016 9:50 am

Loooool no presne tak :D:D:D :lol: :lol: :lol: Nekde jsem cetl ze rychlost singlu je 7m/s a klouzavost 0,5 m/s to znamena ze z jednoho metru jsi z dve sekundy na zemi?:lol: :lol:jakou ulitnes vzdalenost za ty dve sekundy z toho jednoho metru? ;) 14m ??? ;) ;) to ke klouzak jak prase :)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 10:13 am

Ale pánové :)
Foukalo kolem 3m/s a krosna vážila 1,2 kg . Od toho mám ta závaží . Naložím podle toho co a jak chci zaletět.JInak je to práci s plynem a brzdama ;) , ale to určitě víte.
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod PetrB » stř čer 29, 2016 10:17 am

Tak už s tím něco udělej. Má to letět 7m/s. A nebo 0,7m/s? ;)
Na Raný to porovnáme v reálu ve večerním klidu, tak aby měl každej +/- stejný zatížení na svoji plochu hadru a poletíme spolu najednou. Michal se může připojit se singlem taky. A potom se může kecat co je TOP a co né.
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

Příspěvekod dub » stř čer 29, 2016 10:29 am

OK jsem pro , jen aby k tomu testování vůbec došlo. Nejedu tam poprvé a vím , jak to tam chodí :lol: :lol: :lol: :lol:
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » stř čer 29, 2016 10:30 am

dobra na Rane dame zavod a test klouzavosti singl proti double:-P za bezvetri a pri vetru treba i tech 5m/s bez pouziti speedu vemu infinity a jirka bude ridit free pod kazdej vrchlik se da optimalni vaha pro danej vrchlik. Myslim tedy ze free by mel klouzavost bezkonkurence vyhrat protoze po pravde me infinity tak daleko nedoklouze a s tou rychlosti to bude hodne tesny! ;)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

PředchozíDalší

Zpět na Foto a video