Samba od firmy RC Paraworld

Vaše fotky a videa

Re: Samba od firmy RC Paraworld

Příspěvekod dub » pon říj 23, 2017 6:41 am

Ahoj Honzo všechno bude, jen nějak nestíhám a počasí taky nestojí za nic, alespoň u nás. Měl jsem 3 dny dovolenou a těšil jsem se jak Sambu otestuji a jak to dopadlo. Mlha byla celý den. A když k večeru náhodou spadla, tak bylo všude strašný mokro, tak že z 5-ti dnů byly pouze dva lítací a to ještě vyšel jeden let na den.
Křídla mohou narůst jenom těm, kteří zkoušejí létat
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 54

Příspěvekod RCparaSKY » pon říj 23, 2017 7:00 am

Jirko to chapu taky potrebuji testovat.Jinak ta Samba vypada hodne dobre ale na muj vkus ma moc dlouhe snury a strasne stihle usi jsem zvedavej jak se bude chovat v turbulentnim vzduchu. ;)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod dub » pon říj 23, 2017 7:10 am

Taky jsem na to zvědavej, co jsem viděl na videích od Melchiora, tak by to mohlo být dobré, ale znáš to ,špatné se šikovně vystříhá a pohoda :lol: . Jinak tu Sambu jsem pořídil jako vrchlík do klidnějšího luftu. Do neklidu a turbulence by to chtělo něco jiného ;)
Jinak ten vývaz, ty šňůry jsou fakt dost dlouhý a to se mi líbí. Jaký to má vliv na letové vlastnosti nevím, zatím to neumím posoudit :(
Čistě teoreticky si myslím, že čím je těžiště níž, tím by měla být celá sestava stabilnější.Tím pádem jsou ale setrvačné síly také větší snad :lol: :lol: :lol:
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » pon říj 23, 2017 7:15 am

Je to přesně tak čim jsou šňůry delší tím je vrchlik stabilnějši proti bočnímu kyvu a celkove by měl byt stabilnějsi ale ta odstřediva sila treba ve spirale tam uz asi nejaky Gecka naskacou ;) ;)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod dub » pon říj 23, 2017 7:31 am

Až se udělá trochu líp, tak tu spirálu otestuji, ale :lol: . Nasadil bych ji kolem 200m , abych měl trochu času no a když si to budu točit kamerou sám, tak se zase trefit, aby bylo v záběru něco vidět. Ty velký vrchlíky jsou úžasný v tom, že i ve větší výšce jsou dobře čitelný. No a když je člověk střídá malý nebo velký, tak odhad výšky jen podle oka je alespoň pro mě dost nepřesný :D
Jinak ta krosna co visí pod Sambou váží lehce nad 3 kila. Jsem zvědavej až bude foukat kolem 5m jestli půjde dopředu jako velký Fox. Ten má větší plochu než Samba a se 3,2 kily šel v pohodě i když s napolo sešlápnutým speedem.
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Předchozí

Zpět na Foto a video