Vyroba

Prostě Výroba! :)

Vyroba

Příspěvekod RCparaSKY » úte led 12, 2010 11:18 am

Jak ste kdo postoupil s vyrobou pres tu snehovou nadilku urcite kazdej doma sije co??? :lol: :lol:
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Re: Vyroba

Příspěvekod Jarda.ch » úte led 12, 2010 6:08 pm

Ja jsem ve fázi přípravy a shánění všeho potřebného.Střih je zatím jenom v compu ale už jsem kontaktoval jednoho člověka jestli to zvládne vytisknout na plotru, aby odpadlo slepování A4. Šňůry už taky mam látka je taky a Paragidistu mam dneska objednaného ze

http://www.zonahracek.cz/ostatni-hrdino ... -kloubovy-

Nacpu do něj serva co jsem vykuchal ze starého éra. A ještě bude vydávat zvuky na to se moooc těším. :lol:
Jarda.ch
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod Jarda » úte led 12, 2010 7:07 pm

Jaky používáš šnůry :mrgreen:
Jarda
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 65

Příspěvekod RCparaSKY » úte led 12, 2010 11:15 pm

Jaký máš v plánu udělat rozpětí padaku??? :)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod Jarda.ch » stř led 13, 2010 8:58 pm

Rozpětí jsem upravil na 3m a použil jsem střih který byl na Fracouzkém servru o RC Para. Jmenuje se Hirondele a vypadá super.Mohu poskytnout. A šnůry jsem shnal ůplnou náhodou v prodejně Kutil , je to šňůra průmět 0.3mm. Pevná a pletená jako klasické šňůry ,používalí jí na takové ty navyjáky co prodávaj na horách na permanentky.Super matroš nekroutí se a průtažnost je opravdu malá.Na té cívce je cca 300m.
A co vy pánové Jarda C. asi už nešije ten už má ušito teda co jsem vyděl na fotkách tak ti to létá opravdu skvěle.
Jarda.ch
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod Jarda » pát led 15, 2010 11:09 am

No ušito už je,ale už zase přemejšlím nad novím křídlem.Jardo můžeš k těm mojim šnůrám přidat foto té co použijiš s popisem. ;)
Jarda
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 65

Příspěvekod Jarda.ch » pon led 18, 2010 10:03 pm

Jarda píše:No ušito už je,ale už zase přemejšlím nad novím křídlem.Jardo můžeš k těm mojim šnůrám přidat foto té co použijiš s popisem. ;)

Můžu ti poslat vzorek není problem. Vyfotit šnůru mohu ale nic moc z toho nevykoukáš.
Jarda.ch
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod Cappri » úte led 26, 2010 12:31 am

Jarda.ch píše:Ja jsem ve fázi přípravy a shánění všeho potřebného.Střih je zatím jenom v compu ale už jsem kontaktoval jednoho člověka jestli to zvládne vytisknout na plotru, aby odpadlo slepování A4. Šňůry už taky mam látka je taky a Paragidistu mam dneska objednaného ze

http://www.zonahracek.cz/ostatni-hrdino ... -kloubovy-

Nacpu do něj serva co jsem vykuchal ze starého éra. A ještě bude vydávat zvuky na to se moooc těším. :lol:

Jardo.ch, já dělám polepy na plotteru, mám nějakou látku, tak zkusím jestli půjde něco vyřezat. Ale moc tomu nedávám, pač je to látka a nevím jak by se to ze Surfplanu Hobby dalo dát do křivek když to nejde exportovat do CADu. Já mám ještě kousek záplaty (nalepovacího skytexu na tvrdým papíře) a to si myslím že půjde vyřezat, ale samotná látka asi ne.
Cappri
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod Jarda.ch » úte led 26, 2010 4:46 pm

Díky. Mě by stačilo vytisknout ty plány co jsou se Surf-Planu. Ten člověk za to chce docela neslušné peníze tak jsem se na to vykašlal. Budu asi slepovat.
Tisknout rovnou na látku mě nenapadlo ale asi by to moc nešlo, jednak by se to asi shrnovalo a taky kůli úspoře materiálu. Nevím jak by se to tam přeskládalo, to by byl asi pakec.
Kdyby jsi to zvládnul vytisknout nějak levně tak bych ti poslal soubor.
Jo a toho panáka na pilota mě vyprodaly před nosem a že už prý už není :oops:
Musím sehnat nějakou náhradu.Nějak se to komplikuje!
Jarda.ch
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod Cappri » úte led 26, 2010 4:52 pm

Zkusím to nějak vyzkoušet jestli se to bude dat nějak provést... já mám vyřezávací plotter, ale dá se tam dát i tužka a nebo to rovnou vyřezat, ale bude se to krčit, no uvidim...ja taky hledám nějakého panáka, ale nemuzu nic najít.
Cappri
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Další

Zpět na Výroba PG