CENA

Vše ohledně RC paraglidingu

Re: CENA

Příspěvekod glaider » čtv led 12, 2012 4:19 pm

Cena 8 000, mi přijde přehnánan a to z několika důvodu :o

1.Vim že u tehle firmy , ktera se tim už nějaký pátek zabýva to pořídím levněji . Už zhlediska toho že budu mit za menši peniz lepší Ero ... http://www.paramodels.cz/RC-padakove-kluzaky.html

2. Vím kolík vyjde materiál a hold když nad tim posedim cca 12 hodin, mam něco z čeho budu mit větši radost než vyhodit nekřestanské peníze .

3. Vim co máš v plánu ohledně výroby tvého křídla a okolnest jeho šití.

příjde mi to spiše jako pokus namasnit si co nejlehčeji kapsu ;)
glaider
Nováček

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » čtv led 12, 2012 5:00 pm

Cena 8000 ti příjde hodně tak jakou bys dal cenu??? ;) ;)

1.To myslíš jako spiral 1.2R o rozpětí 2,4m za cenu 7.250kč????A nebo Fox 3m za cenu 11.250??? Teď trochu nechápu když naše křídlo ma rozpetí 3,2m a bylo by za 8000 tak jestli je fox levnější???? ;) ;) Dále proč si myslíš že to éro je lepší???Lítal si někdy s našim křídlem???? ;) ;)
2.To dokážeš navrhnout křídlo,udělat šablony,překreslit na látku,sešít,a vyvázat za cca 12 h????Chlape odkud si???????? ;) ;) :D :lol: :lol:
3.Jo tak asi cenu za kterou mě to nabídli ve Sky 8000 kč BEZ vyvázání a zalítání a nebo za 10 000kč s vyvázáním!!!!Ještě stále si myslíš že si na tom chci nějak hodně namastit kapsu když to budem prodávat za 7.500 kč s vyvázáním a zalítáním a nakonec to budem muset ještě šít takže ty práce na jednom vrchlíku bude hafo. :( :( :( :(
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod glaider » čtv led 12, 2012 5:13 pm

Měl jsem v rukou tveho veguse a nejen jednou asi bych si teda už připlatil za toho foxe s vědomím že budu mit lepší ero.
Hodně šaptně se mi něčim oponuje, protože nemužu si dovotli napsat vše.

Ale řeknu to takhle 8 tácu bych za to dal možná tehdy kdybych věděl že si to šil ty , že ses na tom nadřel .
glaider
Nováček

Uživatelé Informace

Příspěvekod Fredy » čtv led 12, 2012 5:21 pm

Honzajs píše:Cena 8000 ti příjde hodně tak jakou bys dal cenu??? ;) ;)

1.To myslíš jako spiral 1.2R o rozpětí 2,4m za cenu 7.250kč????A nebo Fox 3m za cenu 11.250??? Teď trochu nechápu když naše křídlo ma rozpetí 3,2m a bylo by za 8000 tak jestli je fox levnější???? ;) ;) Dále proč si myslíš že to éro je lepší???Lítal si někdy s našim křídlem???? ;) ;)
2.To dokážeš navrhnout křídlo,udělat šablony,překreslit na látku,sešít,a vyvázat za cca 12 h????Chlape odkud si???????? ;) ;) :D :lol: :lol:
3.Jo tak asi cenu za kterou mě to nabídli ve Sky 8000 kč BEZ vyvázání a zalítání a nebo za 10 000kč s vyvázáním!!!!Ještě stále si myslíš že si na tom chci nějak hodně namastit kapsu když to budem prodávat za 7.500 kč s vyvázáním a zalítáním a nakonec to budem muset ještě šít takže ty práce na jednom vrchlíku bude hafo. :( :( :( :(

no nazdar :shock:
obvinění že chcete zbohatnout bez práce a strašně rychle se dostat za vodu , na úkor chudičkých modelářů :lol: to tady fakt chybělo

to glider: hoď se do klidu :roll:
Fredy
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod Fredy » čtv led 12, 2012 5:30 pm

glaider píše:Měl jsem v rukou tveho veguse a nejen jednou asi bych si teda už připlatil za toho foxe s vědomím že budu mit lepší ero.
Hodně šaptně se mi něčim oponuje, protože nemužu si dovotli napsat vše.

Ale řeknu to takhle 8 tácu bych za to dal možná tehdy kdybych věděl že si to šil ty , že ses na tom nadřel .

nemudruj :cry: a napiš cenu za kterou bys kopil :P
Fredy
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » čtv led 12, 2012 6:26 pm

TO glider Hele tak jak si mi psal do SZ tak sice asi nemám v konstrukci padáků praxi ale s RC paraglidingem se už zabýváme skoro 4 roky dost padáku sme už ušili doma v pokoji a ne jako opale který maj na to prostory a taky prachy do začátku co vím Tak opále je na trhu 3 roky!!!Klidně bych si ten náš padák koupil kdybych věděl že lítá a ten kdo ho dělá nebo nebo ho konstruoval má už něco za sebou nebo si snad myslíš že sem pro RC paragliding ještě nic neudělal!!! Když to vemu tak V Čr sme jediný co se tím zabývaj a taky si myslím že o tom víme už dost na to aby sme to mohli prodávat. Nechci se tady hádat je to prostě tvůj názor a tim to hasne!!!!Ale srovnávat padáky nemůžeš pokud je nebudeš mít ve stejnej den na stejným místě a budeš je moct otestovat za stejných podmínek a tak tvrdit tady že má opále lepši padáky mě příjde v tuhle dobu trochu mimo mísu. :cry: :cry:
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod glaider » pát led 13, 2012 3:13 pm

No jsou na trhu 3 roky podle tebe jen 3 roky ale kolik let konstrukce padaku maji za sebou? No ale hlavni diskuze tady byla cena, faral jsem nad tim skoro cele dopoledne a je možnost jak snížit náklady vyroby Veguse na polovinu. Jen to chce možnosti atd. Už při vývoji wind 2 jsme ti navrhoval že bych se postaral o výrobu padáku a na tobě by byly trojkolky ( protože v RC elektronice jsem se v te dově nevyznal ) To se ti moc nezamlouvalo. Takže ted ti nezbýva nic jiného než si to nechat šít za velké peníze a plné ceny.Proto se už víc do tehle debaty asi zapojovat nebudu. Lze Skopletovat Vegus za cenu Lehce přes 4 tisíce , to jest cena kterou bych za to dal a pokud by si vyrobce za to řekl 4500 měl by ještě nějakou tukorunku pro sebe aby se postupně vrácely invststice do vývoje. Za cenu 8 tisíc při dnešní ekonomice nadšencu se jich do zvduchu moc nedostane , timhle bych asi uzavřel spor co vzniknul . přeji spoustu naletzanych hodin všem
glaider
Nováček

Uživatelé Informace

Příspěvekod MC Kvak » ned dub 01, 2012 10:22 pm

Chlapi,čtu tady ty názory na cenu. I pro moji maličkost je to spousta peněz a tak přemejšlím jak z toho. Co takhle udělat stavebnici? Já šít umím celkem dobře, ale kompjůtr není můj přítel a nějaké pokusy o konstrukci vrchlíku by nedopadly určitě dobře. Návrh je jako u letadel, výkres s popisem a vyřezané jednotlivé části. Když to funguje u letadel, tak tady by to mohlo taky.Možná se budete divit,kolik nás umí šít.
MC Kvak
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod PetrB » pon dub 02, 2012 5:41 am

MC Kvak píše:Chlapi,čtu tady ty názory na cenu. I pro moji maličkost je to spousta peněz a tak přemejšlím jak z toho. Co takhle udělat stavebnici? Já šít umím celkem dobře, ale kompjůtr není můj přítel a nějaké pokusy o konstrukci vrchlíku by nedopadly určitě dobře. Návrh je jako u letadel, výkres s popisem a vyřezané jednotlivé části. Když to funguje u letadel, tak tady by to mohlo taky.Možná se budete divit,kolik nás umí šít.

To máš asi pravdu. Ale ono je šít a "ušít" vrchlík v takové velikosti aby se to za čas nepáralo a spoje držely. Čongové to taky šijou za hubičku ale taky to podle toho vypadá a lítá. No lítá, to bych zase tolik netvrdil. Potřebuje to notnou dávku trpělivosti a vydržet. Iluze ti v žádném případě neberu a na případné stavebnici se zkus domluvit s Honzou. Ale nedokážu si představit návod na ušití (manuál). :o Ten by byl asi dražší (napsat krok za krokem) než zkompletovaný a zalítnutý křídlo. Joooo, kdyby to šlo lepit a né šít, tak to by byla paráda. Ale on ten matroš je pěkná "svině klouzavá" a to už chce trochu cviku než ušiješ kus opravdu rovně a bez deformace. V případě že by jsi do toho šel, tak ti přeji hodně trpělivosti a pevnou ruku.
Letu zdar
P.
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

Příspěvekod brooklynspeedy » pon dub 02, 2012 7:30 am

Souhlasím s PetremB, taky jsem měl podobné ambice jako ty .. ostatně si můžeš přečíst tady http://www.yantar.estranky.cz/clanky/rc ... iding.html
Chci lítat víííc a víííš a dááál ...
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 37

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy