CENA

Vše ohledně RC paraglidingu

Re: CENA

Příspěvekod RCparaSKY » pon dub 02, 2012 3:30 pm

Ahoj, vím, že pro některé se naše prodejní cena může zdát vysoká, ale částku jsme sestavovali tak, aby mohla být co nejnižší. A v porovnání s konkurencí jsou naše padáky nejlevnější (pokud teda nepočítám ty "čongy" :roll: :D ). Taky jsem si před čtyřmi lety myslel, že na tom nic není, a že to všechno půjde v pohodě. Ale pokud bych za sebou neměl právě ty čtyři roky vývoje a zkušeností, rozhodně bych se nepouštěl do prodeje nějaký plachty, která sotva poletí, a viděl v tom jenom vydělaný prachy. To rozhodně není naším cílem. Naše padáky jsou výjimečný výbornými letovými vlastnostmi a realistickým letem, kdy za letu vypadají stejně jako velký křídlo.
Udělat stavebnici je podle mě naprostá blbost. Už jenom z toho důvodu, že bychom poskytovali naše know-how v podobě střihů. A určitě by se časem našel nějaký chytrák, který by si je chtěl překreslit na jinou látku a začal by naše křídlo, za kterým máme hromadu času a několik vyrobených prototypů, vyrábět sám.
Měl už si někdy skytex v ruce? Je to přesně tak, jak píše Petr, rozhodně to není žádná sranda. Nechci tady nikomu vnucovat naše křídla. Pokud se to někomu zdá drahý, tak ať si koupí "čonga" za osm stováků, nikoho nepřesvědčuju.
Toď asi vše!! ;) ;) ;)
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod Makuko » úte dub 03, 2012 8:06 am

Honzajs píše:Ahoj, vím, že pro některé se naše prodejní cena může zdát vysoká, ale částku jsme sestavovali tak, aby mohla být co nejnižší. A v porovnání s konkurencí jsou naše padáky nejlevnější (pokud teda nepočítám ty "čongy" :roll: :D ). Taky jsem si před čtyřmi lety myslel, že na tom nic není, a že to všechno půjde v pohodě. Ale pokud bych za sebou neměl právě ty čtyři roky vývoje a zkušeností, rozhodně bych se nepouštěl do prodeje nějaký plachty, která sotva poletí, a viděl v tom jenom vydělaný prachy. To rozhodně není naším cílem. Naše padáky jsou výjimečný výbornými letovými vlastnostmi a realistickým letem, kdy za letu vypadají stejně jako velký křídlo.
Udělat stavebnici je podle mě naprostá blbost. Už jenom z toho důvodu, že bychom poskytovali naše know-how v podobě střihů. A určitě by se časem našel nějaký chytrák, který by si je chtěl překreslit na jinou látku a začal by naše křídlo, za kterým máme hromadu času a několik vyrobených prototypů, vyrábět sám.
Měl už si někdy skytex v ruce? Je to přesně tak, jak píše Petr, rozhodně to není žádná sranda. Nechci tady nikomu vnucovat naše křídla. Pokud se to někomu zdá drahý, tak ať si koupí "čonga" za osm stováků, nikoho nepřesvědčuju.
Toď asi vše!! ;) ;) ;)

A jaká je tedy nakonec konečná cena???

a jak vlastně ty vrchlíky vypadají? je nějaká možnost výběru???
Jsem zatím v RC para začátečník, ale zatím mě to hodně láká a řeším možnost pořízení nějakeho pěkného křídla...

Díky. ;)
Makuko
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » úte dub 03, 2012 1:06 pm

Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod MC Kvak » úte dub 03, 2012 8:36 pm

Jo chlapi dík za informace,byl to pouhý nápad. Já proti ceně vůbec nic nemám,tento materiál jsem si pouze mohl osahat na kamarádově skutečném parakřídle. Ten vývoj a vše to,co pro sebe a nás modeláře děláte se opravdu jen tak zaplatit nedá a nedošlo mi, že jsou vykukové a určitě by kopie vznikly.Nicméně při procházení stránek jsem došel ke konečnému a jedinému řešení- nakupuj u odborníků. Už dávám koruny stranou a pokud je to možné, rád koupím.
MC Kvak
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Předchozí

Zpět na Dotazy