Tříkola alá SYM

Tříkola alá SYM

Příspěvekod brooklynspeedy » pon črc 25, 2011 8:44 pm

Konstrukce dle uživatele SYM. Pilot, kterého tady používají asi všichni + dvě serva 10kg s kovovými převody. Ruce pilota vyztužená 1,5mm duralovým plechem Serva spojená frezovaným duralovým hranolem a prošrouboveno skrz záda pilota. Později bude prošoubováno přímo do sedačky ( zatím nevim jak bude vypadat ) Motor Ray 3542/06, vrtule 12x6 a regl Fox 45A. Budu to ovládat rádiem Spektrum DX6i DSM2 + přijímač AR500.

více foto zde http://brooklynspeedy.rajce.idnes.cz/pg
Přílohy
tříkola
pilot
tříkola + pilot
tříkola + pilot
Chci lítat víííc a víííš a dááál ...
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 37

Re: Tříkola alá SYM

Příspěvekod PetrB » stř črc 27, 2011 10:45 am

Pěkná prácička. Jen koukej začistit ty sváry. SYM je pašák že sehnal univerzálního pajduláka. Mám v plánu něco podobného. Jen by to mělo mít dvojí využití. Měla by to být sedačka-lehačka s možností přidělání motoru a tříkolového podvozku. Nejdřív to ale pořešíme se SYMem na letním soustředění na Rané aby z toho nevznikla nějáká hnusná obludnost jakou dokáží jen na HK :lol:
Jinak na Rané budeme druhý týden v srpnu. Padáky budeme mít sebou( doufám že SYM taky) ;)
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

Příspěvekod brooklynspeedy » stř črc 27, 2011 3:48 pm

popravdě na těchto fotkách jsou ještě kuličky u svarů a pod. jakmile jsme to svařili, tak jsem to běžel dovnitř vyfotit s pajďulákem ... všechnu bude tak jak má!!! Další foto bude po dovolené :lol: :lol: :lol:
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod PetrB » čtv črc 28, 2011 5:26 am

Tak se budu těšit na nějakou inspiraci. Taky budeme mít aktuálnější foto po dovolené. A snad se povede i nějáké video.
Tak hodně zdaru.
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod sym » čtv črc 28, 2011 6:08 pm

Budeš tam dělat i to odpružení? To jsem si jen tak hrál a na lítání to nebude mít vliv.Další návrh bude asi trochu zjednodušený, aby se to dalo vyrobit jednodušeji. Jinak pěkný - já s tou tříkolkou jsem zatím jenom na papíru.Jsem rád, že jsem dodělal alespoň tu krosnu.
sym
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 41

Příspěvekod sym » čtv črc 28, 2011 6:10 pm

PetrB píše:Pěkná prácička. Jen koukej začistit ty sváry. SYM je pašák že sehnal univerzálního pajduláka. Mám v plánu něco podobného. Jen by to mělo mít dvojí využití. Měla by to být sedačka-lehačka s možností přidělání motoru a tříkolového podvozku. Nejdřív to ale pořešíme se SYMem na letním soustředění na Rané aby z toho nevznikla nějáká hnusná obludnost jakou dokáží jen na HK :lol:
Jinak na Rané budeme druhý týden v srpnu. Padáky budeme mít sebou( doufám že SYM taky) ;)

Nějakej návrh už mám v hlavě - na Rané to pořešíme. Padák samozřejmě beru sebou a možná nebude jen jeden 8-)
sym
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod PetrB » pát črc 29, 2011 10:39 am

Nějakej návrh už mám v hlavě - na Rané to pořešíme. Padák samozřejmě beru sebou a možná nebude jen jeden 8-)[/quote]

No, raději si jich vezmi víc :roll: víš kolik to zabere času než to najdeš a sundáš ze stromu za hranou. Já budu hodně opatrnej, ty plastový páky na servech moc nevydržej. :(
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod sym » ned črc 31, 2011 5:31 pm

Jen abys tento rok padák nehledal Ty :-) Já budu letos vybavenej.
sym
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Příspěvekod RCparaSKY » stř srp 03, 2011 6:36 pm

Zdarec jo jo Michal bude asi fakt vybavenej dam mu sebou 3 padáky na testy tak se můžeš těšit (atoss , wind2,a samozřejmě novinku wegus tak to koukejte poradne otestovat a nafotit i nejaký video a prosím jen kladné ohlasy zádný zápory :D :D :D tak si to poradne užijte a doufám ze budete mít i počasí ja se ted vrátil z dovci a mám před sebou hodně práce dodělat toho HK a pak potřebuju sit par wegusu :D :) ;) tak cus
Born to FLY
RCparaSKY
Administrátor

Uživatelé Informace
Věk: 33

Příspěvekod brooklynspeedy » pát srp 05, 2011 8:47 pm

sym píše:Budeš tam dělat i to odpružení? To jsem si jen tak hrál a na lítání to nebude mít vliv.Další návrh bude asi trochu zjednodušený, aby se to dalo vyrobit jednodušeji. Jinak pěkný - já s tou tříkolkou jsem zatím jenom na papíru.Jsem rád, že jsem dodělal alespoň tu krosnu.

Ne ne odpružení dělat nebudu, jak říláš, na funkci to nebude mít vliv :lol: to už mám překlesnený. Kola jsou někde v HK ( nejsou skladem ) a jelikož teď musím honit každý gram, tak první lítání bude bez pojízdného podvozku :( :roll: Dneska jsem konečně roztočil vrtuli, vyšla krásně do osy obruče. Paráda, počítání se vyplatilo ;)
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace

Další

Zpět na Tříkolky a panáci