Zvětšení délky chodu řidiček

žádná rada není špatná

Příspěvekod hughez » sob led 16, 2016 9:41 pm

Ahojte ve spolek. Tak mi dosel paramix po reklamaci. Nic velice k reklamaci nebylo psano,ale podle vseho je to opravdu vymena kus za kus. Tak uz mam vse nachystane a bude se cekat na pocasi. Byl jsem litat i bez paramixu,ale moc se k tomu vyjadrit nemuzu. Poprve na zalet jsme nevybrali moc dobre pocasi,hodne foukalo,ale na druhou stranu se mi povedlo po boji s vetrem vcelku dobre pristat. Peta letel po me,s paramixem a take to vzdal. U neho se da rict ze opravdu letel,ja se jen branil. https://youtu.be/S9bb8Y7987I
Dalsi litani uz bylo pocasi lepsi,jen trochu zima a to jsem nejspis nemel ridicky tak jak mely byt a kridlo mi zatacelo do leve zatacky tak ze neslo ani vytrimovat,no a pristani nic moc,mohli za to ruce. Peta s brachou litali skvele. Mame natocenych par zaberu ktere jen sestrihat a muzem je pustit do sveta :-)
Tak ze uz se tesim na pocasi a pujde nahoru.
hughez
Čumil

Uživatelé Informace

Re: Zvětšení délky chodu řidiček

Příspěvekod dub » sob led 16, 2016 10:28 pm

Super, gratuluji a teď už jen lítat a lítat. Tak chlapi ať se vam daří :)
Křídla mohou narůst jenom těm, kteří zkoušejí létat
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 53

Re:

Příspěvekod PetrB » pon led 18, 2016 11:19 am

hughez píše:Poprve na zalet jsme nevybrali moc dobre pocasi,hodne foukalo,ale na druhou stranu se mi povedlo po boji s vetrem vcelku dobre pristat.

Ahoj,
Koukal jsem na ten boj s větrem a chvilkama to vypadalo na slušný odcouvání daleko po větru. Bacha na průlety v takovej podmínkách třeba nad autama jako je to na videu. Když to klapne v týhle malý vejšce, tak ty 2kg co pod tím jsou, udělají na střeše auta slušnej lavůrek. Natož když to někomu upadne na hlavu. Ale na to si každej příjde sám. Jinak tě vítám mezi náma co jsou taky nakažený tímle koníčkem.
Petr
"Padák byl vymyšlen jako záchranný prostředek a né věc na blbnutí."
PetrB
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 50

Příspěvekod brooklynspeedy » pon led 18, 2016 4:34 pm

Dneska mi přišel ten mix od heckera, tak jsem zvědav jak se s tím moje DX6i popere. Kdo tu má ještě DX6i???
Chci lítat víííc a víííš a dááál ...
brooklynspeedy
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 37

Příspěvekod zdzd » pon led 18, 2016 4:44 pm

Ten mix je právě na to, aby i to nejblbější rádio zvládlo paraglider. Tvoje rádio se s ním nemusí nijak prát. Ani o něm nebude vědět...
zdzd
RC paraglider pilot

Uživatelé Informace

Příspěvekod hughez » úte led 19, 2016 8:58 pm

Zdravim jeste k tomu zaletu ve vetru. Jsem si dobre vedomej jaka muze byt skoda po takovym tukanci a verte ze jsem vrchlik tlacil i ocima. Mel jsem nejspis i malo zateze,nemohl jsem si pomoct ani motorem,tak jsem delal co slo. Nehlede,ze jedno z aut bylo moje a cerstve po oprave :-0 . Ted uz mam snad vse v poradku olovo jsem pridal,celkove vahy z 2200g na 2750g, snad pomuze i paramix a pro upozorneni na vitr :-) jsem si udelal prepravku a v ni i stary rybarsky prut s faborem,ktery jsem okoukal tady na strankach. Je to myslim i videt na prilozenem videu ktere jsem slibil. Video se moc nepovedlo,ale az bude krasne modra obloha,bude to urcite hezci. A navic az budeme nahore tri v pruletu bude to vypadat daleko lepe. https://youtu.be/KjYwfdaoTts Tak ted uz jen to pocasi.
hughez
Čumil

Uživatelé Informace

Příspěvekod dub » ned čer 05, 2016 9:02 am

Na německém foru se objevilo nové vlákno o nastavení vysílačů Jeti pro Rc paragliding, snad by se mohly poznatky někomu hodit.
http://www.rcparaglidingforum.de/viewto ... a9a600610b
Křídla mohou narůst jenom těm, kteří zkoušejí létat
dub
RC paraglider vývoj

Uživatelé Informace
Věk: 53

Předchozí

Zpět na Rady a Nápady